Божиќна реклама за мајка и син: Не е потребно многу. Само љубов.

Ланецот маркети – Пени, пред неколку години покажа како се прави божиќна реклама. Така што ќе направите краток филм исполнет со љубов. Филмот е за мајка која има ниски примања и дете кое има големи желби како и секое. Со оглед на економската ситуација која ја следи пандемијата, одлучивме да потсетиме на пораката на овој краток филм. За убав Божиќ, не е потребно многу. Само љубов.

Се надеваме дека нема повеќе да гледаме мајки кои не можат да им дадат се на децата. И се би сакале да им се заблагодариме на сите оние, кои прават се што можат. Тие се вистинските херои. Не знаеме за вас, но ова дефинитивно не потсети на нашите прекрасни мајки.

Услови за преземање на содржината
Објавите на nea.mk се оригинални содржини креирани од нашите автори. Забрането е преземање без согласност од nea.mk и без споделување на линк до нашата платформа.
НЕА
НЕА
НЕА е автор на најразлични содржини. Целта е да ги забавуваме сите девојки од сите возрасти, но и да зборуваме за сериозни теми кои ги интересираат. НЕА може да биде секоја девојка од нашиот тим, немаме цел да напаѓаме, само да шириме љубов и „Girl power“!
- реклама -

Must Read

Поврзани објави

Поврзани објави

Напишете коментар

Ова поле е задолжително!
Внесете го вашето вашето име!