Што открива трејлерот за најновата сезона од серијата Преспав?

Излезе најновиот трејлер за 5тата сезона од ТВ серијата Преспав. Публиката ги обожава, а исто и ние и со нетрпение очекуваме да почне новата сезона. Официјалниот трејлер, најавува и многу нови и старо-нови ликови, а и други згодни и незгодни ситуации.

Во новата сезона ќе ги гледаме речиси сите ликови кои ги сакавме и сакаме. Ново дополнување на тимот е една од најуспешните актерки кај нас – Наташа Петровиќ, а се враќа и актерот Владо Јовановски во улогата на Миле. Но, останува и Игор Џамбазов кој го глуми ликот Миле. Како ќе го изведе тоа тимот на Преспав не знаме, но едвај чекаме да откриеме. Во едно сме сигурни, а тоа е дека Сезона 5 ќе биде одлична.

Можеби Пансионот Преспав има 2 ѕвезди, но по се изгледа Преспав Сезона 5 ќе добие чисти 5 ѕвезди од публиката. Што мислите Вие?

 

 

 

 

Услови за преземање на содржината
Објавите на nea.mk се оригинални содржини креирани од нашите автори. Забрането е преземање без согласност од nea.mk и без споделување на линк до нашата платформа.
НЕА
НЕА
НЕА е автор на најразлични содржини. Целта е да ги забавуваме сите девојки од сите возрасти, но и да зборуваме за сериозни теми кои ги интересираат. НЕА може да биде секоја девојка од нашиот тим, немаме цел да напаѓаме, само да шириме љубов и „Girl power“!
- реклама -

Must Read

Поврзани објави

Поврзани објави

Напишете коментар

Ова поле е задолжително!
Внесете го вашето вашето име!