Новогодишни нокти кои совршено прилегаат со нашето новогодишно ќебенце!

Најголем дел од нас, новата година ќе ја дочекаат со чаша вино, под ќебе и во кругот на домашните… Секако, кај некои од нас домашните сме само ние. И уживаме во тоа! Па затоа одлучивме да си ги средиме ноктите, кои ќе ги гледаме цела вечер. Дел од времето додека држат чаша, дел од времето додека притискаме на далечинското или додека пребаруваме најдобра музика/серија.

Ви даваме неколку за новогодишни нокти. Погледнете ја галеријата подолу:

Доколку сте вешти, можете да ги „нашминкате“ сами. Предлозите на фотографиите се наш избор од интернет и се тука за да ни ја разбудат фантазијата.

Бидејќи сакавме да уживаме додека се создава магијата. Ние се почастивме маникир кај нашите пријатели во Наиша Скопје.

 

 

Услови за преземање на содржината
Објавите на nea.mk се оригинални содржини креирани од нашите автори. Забрането е преземање без согласност од nea.mk и без споделување на линк до нашата платформа.
НЕА
НЕА
НЕА е автор на најразлични содржини. Целта е да ги забавуваме сите девојки од сите возрасти, но и да зборуваме за сериозни теми кои ги интересираат. НЕА може да биде секоја девојка од нашиот тим, немаме цел да напаѓаме, само да шириме љубов и „Girl power“!
- реклама -

Must Read

Поврзани објави

Поврзани објави

Напишете коментар

Ова поле е задолжително!
Внесете го вашето вашето име!