Денеска го слушаме Тоше!

Заедно со Елена Романова од Сити, направивме листа на песни од Тоше за вас. Ќе почнеме со овие неколку песни, а ќе продолжиме со сите. Таков е денот, Тоше треба да го помниме, не само поради песните и ангелскиот глас, туку за се што тој претставува.

Ех да сум Злато 

Скрши ме со усни

Усни на усни

Тајно моја

Лејди

Твојте бакнежи на моите бели кошули

Морска ѕвездо

Арија

Лименка

Немир

Никој како тебе не бакнува

Излажи ме

Студена

The Hardest Thing

… и многу други. Слушајте го Тоше, и не само денеска, за да го помниме со насмевка, за да раскажеме и за да продолжи неговата музика.

Услови за преземање на содржината
Објавите на nea.mk се оригинални содржини креирани од нашите автори. Забрането е преземање без согласност од nea.mk и без споделување на линк до нашата платформа.
НЕА
НЕА
НЕА е автор на најразлични содржини. Целта е да ги забавуваме сите девојки од сите возрасти, но и да зборуваме за сериозни теми кои ги интересираат. НЕА може да биде секоја девојка од нашиот тим, немаме цел да напаѓаме, само да шириме љубов и „Girl power“!
- реклама -

Must Read

Поврзани објави

Поврзани објави

Напишете коментар

Ова поле е задолжително!
Внесете го вашето вашето име!