10 фотографии од миленици и деца кои се доказ за разликата меѓу Интернет и Реалноста

Интернетот (Инстаграм и ФБ) е едно, а реалноста сосема друго. Сите кои имаат деца и/или миленици сигурно ќе се препознаат во овие 10 фотографии. Преслатки се и пререални. Така што сите мамаграмџики, слатки миленичиња и убаво средени домови, реално се такви само во моментот на фотографирање. Според нас, оние вторите се поинтересни!

Услови за преземање на содржината
Објавите на nea.mk се оригинални содржини креирани од нашите автори. Забрането е преземање без согласност од nea.mk и без споделување на линк до нашата платформа.
НЕА
НЕА
НЕА е автор на најразлични содржини. Целта е да ги забавуваме сите девојки од сите возрасти, но и да зборуваме за сериозни теми кои ги интересираат. НЕА може да биде секоја девојка од нашиот тим, немаме цел да напаѓаме, само да шириме љубов и „Girl power“!
- реклама -

Must Read

Поврзани објави

Поврзани објави

Напишете коментар

Ова поле е задолжително!
Внесете го вашето вашето име!